23
edits
m (→External Links: Fixing a broken link) |
(added 2022 HI queens) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
|- | |- | ||
| [[HI Intl Quartet Contest 2022|2022]] || [[Take 4]] | |||
| Melissa VanHousen, Chacey Steen, Kristin Drummond-Mance, Wendy Spilker | |||
|- | |||
| [[HI Intl Quartet Contest 2019|2019]] || [[Hot Pursuit]] | | [[HI Intl Quartet Contest 2019|2019]] || [[Hot Pursuit]] | ||
| Michaela Olson, Tessa Walker, Melody Hine, Candra Rice | | Michaela Olson, Tessa Walker, Melody Hine, Candra Rice |
edits