52
edits
Line 46: | Line 46: | ||
! Category || Current Champ || Chapter || Year || Full List | ! Category || Current Champ || Chapter || Year || Full List | ||
|- | |- | ||
| Overall || | | Overall || Harmonic Collective || Liverpool, NY || 2017 || [[SLD Chorus Champions]] | ||
|- | |- | ||
| | | Large || Friends of Harmony || East Aurora, NY || 2017 || | ||
|- | |- | ||
| Small || | | Intermed || Harmonic Collective || Liverpool, NY || 2017 || | ||
|- | |||
| Small || Mark Twain || Mark Twain, NY || 2017 || | |||
|} | |} | ||
edits