6,581
edits
Paks Paladin (talk | contribs) m (→District Seniors Champions: 2009) |
Paks Paladin (talk | contribs) m (→District Champions: 1997) |
||
Line 22: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
| 2009 || Empire State Quartet || || Mike Holmes, Mac Sabol, Richard Lewellen, Paul Ellingson | | 2009 || Empire State Quartet || || Mike Holmes, Mac Sabol, Richard Lewellen, Paul Ellingson | ||
|- | |||
| 1997 || Cornerstone || || Stuart Pease, Brad Lundquist, Bob Coant, Chuck Wert | |||
|} | |} | ||