52
edits
m (Corrected a typo) |
(Added 2017 Champs) |
||
Line 174: | Line 174: | ||
| 2016 || [[Taken 4 Granite]] | | 2016 || [[Taken 4 Granite]] | ||
| Katrine Dickau, Samantha Tramack, Christina Tramack, Renée Tramack | | Katrine Dickau, Samantha Tramack, Christina Tramack, Renée Tramack | ||
|- | |||
| 2017 || [[Charisma]] | |||
| Kate Kreinheder, Carol Zeffiro, Barb Yendall, Karin Kirkham | |||
|} | |} | ||
edits