179
edits
m (Added surnames to 1964 singers) |
(Added 2015 and 2016 champions) |
||
Line 164: | Line 164: | ||
|- | |- | ||
| 2013 || [[Spot On]] | | 2013 || [[Spot On]] | ||
| Maggie McAlexander, Jen Wheaton, Joy Coleman, Kris Hawkins Wheaton | | Maggie McAlexander, Jen Wheaton, Joy Coleman Suellentrop, Kris Hawkins Wheaton | ||
|- | |- | ||
| 2014 || [[Moonstruck]] | | 2014 || [[Moonstruck]] | ||
| Kate Steer, Jennifer Selby, Kari-Lynn Knight, Jeanne Crowell | | Kate Steer, Jennifer Selby, Kari-Lynn Knight, Jeanne Crowell | ||
|- | |||
| 2015 || [[LiveWire]] | |||
| Lynn Jacobs Blakeney, Katie Taylor, Lorie Autote, Jessi Lovell | |||
|- | |||
| 2016 || [[Taken 4 Geanite]] | |||
| Katrine Dickau, Samantha Tramack, Christina Tramack, Renée Tramack | |||
|} | |} | ||
edits